Уряд РФ заморожує допомогу по безробіттю п'ятий рік поспіль

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв затвердив величину допомоги з безробіття на 2014 рік, мінімальна ставка допомоги складе 850 рублів на місяць, максимальна - 4900 рублів на місяць.

Про це пише "Лєнта.ру".

Останній раз уряд переглядав розмір допомоги у 2009 році.

Допомогу з безробіття в Росії можуть отримувати тільки ті, хто зареєструвався в спеціальних службах, при цьому термін отримання допомоги не повинен перевищувати 12 місяців з 18.

Виключно на мінімальну допомогу можуть розраховувати ті, хто був звільнений з роботи за порушення дисципліни, випускники, які раніше не працювали, а також ті, хто був працевлаштований менше 26 тижнів за рік.

Рівень безробіття останнім часом в Росії тримається нижче шести відсотків, що нижче, ніж у більшості європейських країн.

Віце-прем'єр Росії Ольга Голодець в кінці жовтня заявляла, що в стагнації економіки вона не бачить загрози зростання безробіття, оскільки в країні досі немає 1,8 мільйона вакансій.

Водночас на початку жовтня уряд сформував антикризовий резерв на випадок різкого зростання безробіття в 2014 році в розмірі 100 мільярдів рублів.

Як відомо, президент Віктор Янукович каже, що в Україні з на початку 2013 року рівень безробіття знизився до 8%, що нижче середніх показників у єврозоні, а серед найбільш уразливих верств населення роботою забезпечено понад 600 тисяч громадян.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 18 квітня 2021, 14:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.