Україна за 10 років повинна ввести близько 400 регламентів і директив ЄС

Україна після підписання Угоди про асоціацію з Європейським Союзом має за 10 років ввести близько 400 регламентів і директив ЄС.

Про це повідомляє УНІАН.

Про це сказала міністр юстиції України Олена Лукаш в ефірі Першого каналу Українського радіо , повідомили УНІАН у прес -службі Мін'юсту.

"Йдеться про імплементацію та практичному введенні близько 400 регламентів і директив ЄС, інших актів ЄС, а також інших змін законодавства на вимогу ЄС", - сказала міністр юстиції України Олена Лукаш.

А поки, за словами міністра юстиції, напрацьовуються нормативно - правові акти, які можна буде впроваджувати вже відразу після підписання Угоди, оскільки перед його остаточною ратифікацією усіма парламентами країн-учасниць ЄС буде так звана фаза тимчасового застосування.

Зокрема, зазначила Лукаш, майже всі торгові питання почнуть діяти відразу після того, як ратифікаційний документ від України отримає спеціальний депозитарій в Європейському Союзі, і будуть діяти тимчасово до повної ратифікації Угоди всіма країнами ЄС.

"Тимчасово, це можливо звучить не дуже добре, але практично значить - у повному обсязі. І терміни виписані дуже чітко, від двох до п'яти років, з багатьох напрямків, по більшості напрямків. І тому робота ведеться, це сотні актів, сотні переговорів і узгоджень", - сказала міністр.

Як повідомлялось, уряд прийняв рішення, про приєднання України до п'яти міжнародних угод Митного союзу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 липня 2020, 13:58

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.