У листопаді уряд проведе перший конкурс надання грантів для наукових досліджень

У листопаді цього року для молодих учених буде оголошено перший конкурс проектів наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки, які претендуватимуть на отримання грантів уряду.

Про це сказав глава Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації Володимир Семиноженко, повідомляє прес-служба відомства.

Семиноженко нагадав, що відповідна урядова постанова була прийнята за ініціативи Держінформнауки минулого року.

"І вже в листопаді ми оголосимо перший конкурс таких проектів, де кількість учасників колективу не має перевищувати 10 осіб, а розмір гранту на два роки може сягати 1 мільйона гривень", - заявив Семиноженко.

Як відомо, 29 серпня 2012 року уряд прийняв постанову "Про заснування грантів Кабінету Міністрів колективам молодих вчених для виконання прикладних наукових досліджень і науково-технічних розробок за пріоритетними напрямами розвитку науки і техніки". Документ набрав чинності з 1 січня 2013 року.

Як зазначається, гранти надаватимуться не за вже наявні здобутки, а для виконання перспективних високотехнологічних проектів, які відбиратимуться на конкурсній основі.

Відібрані проекти реалізовуватимуться на матеріально-технічній базі існуючих наукових установ або університетів, а кошти носитимуть цільовий характер.

Як повідомлялось, 27 вересня у Києві в рамках Національного проекту "Технополіс" відкрився перший в Україні IT-університет BIONIC University.

Згодом, за словами Семиноженка, такі IT-центри з'являться в інших містах України - Харкові, Донецьку, Львові, Дніпропетровську.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 11 липня 2020, 21:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.