Прибуток Chevron знизився на 6%

Чистий прибуток нафтогазової компанії Chevron Corp. в III кварталі цього року скоротився на 6% в річному вираженні в зв'язку з падінням прибутковості нафтопереробного бізнесу.

Про це повідомляють російські "Вєсті" з посиланням на прес-реліз компанії.

Згідно зі звітом, чистий прибуток компанії за III квартал становив 4,95 мільярда доларів, або 2,57 долара на акцію, порівняно з 5,25 мільярда доларів, або 2,69 долара на акцію за аналогічний період минулоріч.

Виручка Chevron за липень-вересень скоротилася на 1,7% до 56,6 мільярда доларів.

Квартальний прибуток компанії в сфері upstream (геологорозвідка і видобуток) впав до 1,03 з 1,12 мільярда доларів у зв'язку із зростанням операційних витрат і витрат на амортизацію.

У сфері downstream (переробка і збут) компанія зафіксувала прибуток у розмірі 249 мільйонів доларів порівняно з 456 мільйонів доларів роком раніше.

Обсяги видобутку нафти і газу Chevron за звітний період збільшилися до 2,59 мільйона барелів нафтового еквівалента на добу у порівнянні з показником у 2,52 мільйона за той же період минулого року.

Як відомо, американська Chevron Corp. є другою за величиною капіталізації нафтогазовою компанією у світі.

Відомо також, що Chevron видобуватиме вуглеводні в Україні - в межах Олеського родовища (Львівська та Івано-Франківська області).

Угода з компанією на видобуток сланцевого газу буде підписана 5 листопада.

Як повідомлялось, прибуток Shell у третьому кварталі цього року зменшився на 32% (до 4,7 з 7,2 мільярда доларів). Компанія видобуватиме сланцевий газ на сході України (Харківська і Донецька області).Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 02 червня 2020, 17:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.