Швейцарія перерахувала Великобританії та Австрії 1,6 мільярда податків

Податкова служба Швейцарії перерахувала 1,6 мільярда доларів Великобританії та Австрії в рамках врегулювання спорів щодо неоподаткованих активів громадян цих країн у швейцарських банках.

Про це повідомляють російські "Вєсті".

Як зазначається, торік уряди Великобританії та Австрії погодилися на так званий анонімний "податок на заощадження", що стягується з капіталів, розміщених нерезидентами на рахунках у швейцарських банках.

"Це стало компромісним рішенням, яке дозволило зберегти анонімність нерезидентів і при цьому виплачувати податок", - йдеться в повідомленні.

Швейцарські банки тепер зобов'язані двічі в році інформувати податкові органи цих країн про процентний дохід на капітал, розміщений їх громадянами на рахунках в цих банках.

У результаті Великобританії було перераховано близько 650 мільйонів швейцарських франків податку за 9 мільярдів фунтів стерлінгів (14,43 мільярда доларів), розміщених британцями на рахунках швейцарських банків.

В Австрію аналогічно було направлено близько 856 мільйонів швейцарських франків за 5,5 мільярда євро, розміщених австрійцями на рахунках швейцарських банків.

Раніше повідомлялось, що Швейцарія підписала Конвенцію про взаємне адміністративне сприяння з податкових питань, що ознаменувало кінець банківської таємниці в цій країні.

Також повідомлялось, що в рейтингу найбагатших країн світу за рівнем активів на одного жителя Швейцарія зайняла перше місце.

Нещодавно повідомлялось, що в Швейцарії пройде референдум щодо введення в країні мінімального доходу на рівні 2500 франків (22,5 тисячі гривень) для кожного громадянина.

Як повідомлялось, американський мільярдер закликав збільшити в США податки для багатих, зокрема, на процентний дохід і приріст капіталу.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 7:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.