Держзем хоче скасувати плату за реєстрацію земельних ділянок

Плату за державну реєстрацію земельних ділянок в Україні можуть скасувати - це входить в найближчі завдання Держземагентства.

Про це у своїй статті для "Дзеркала тижня. Україна" написав керівник відомства Сергій Тимченко.

"Серед найближчих завдань, які ставить перед собою Держземагентство: упорядкування видів і змісту землевпорядної документації, скасування плати за державну реєстрацію земельних ділянок, заміна обов'язковості розробки проектів сівозміни на просту декларацію аграріїв про їх дотримання", - зазначив Тимченко.

За його словами, в агентстві "є руки і голови для підготовки якісних земельних законів".

"Вперше в історії земельного агентства ми маємо в центральному апараті трьох кандидатів юридичних наук та двох заслужених юристів", - підкреслив голова Держземагентств.

Він зазначив також, що за останні два роки відомство запустило електронний кадастр, ліквідувало земельні комісії, спростивши процес погодження проектів відведення, ввело відповідальність чиновників за порушення строків погодження землевпорядної документації.

"Ми відмовилися від моделі дорогого і довгого розмежування земель за бюджетні кошти, замінивши її моделлю їх безкоштовного розмежування в силу закону, законодавчо розблокували проведення земельних торгів", - зазначив Тимченко.

Як повідомлялось, Державний Земельний банк після зняття мораторію на продаж землі сільського призначення в Україні, планує збільшити їх вартість до 4 тисяч євро за гектар з нинішніх 60-500 доларів.

Як відомо, у вересні минулого року Рада прийняла закон про створення Зземельного банку.

Також повідомлялось, що Україна зайняла 10 місце в списку найбільш привабливих країн для придбання землі.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 16:31

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.