МОЗ закупило "швидкі" в людини, близької до Єханурова

Міністерство охорони здоров'я 1 листопада прийняло низку пропозицій на постачання 1309 автомобілів швидкої допомоги різних типів на загальну суму 859,96 мільйона гривень без ПДВ.

Про це повідомляють "Наші гроші".

Як зазначається, торги відбулись по дев'яти з десяти лотів, причому по семи лотам акцептовано пропозиції ПрАТ "НВО "Практика" на суму 713,69 мільйона гривень.

"Саме цій фірмі ще перед тендером пророкували перемогу деякі народні депутат від "Батьківщини", які вимагали від Генпрокуратури та СБУ не допустити розкрадання коштів державного бюджету на цьому тендері", - пише видання.

Нардепи повідомляли, що майбутнього переможця визначено ще до тендеру, а загальні видатки на закупівлю "швидких" нібито буде завищено на суму близько 200 мільйонів гривень.

За даними видання, НВО "Практика" належить Олегу Висоцькому. У 2006 році його було призначено головою Держкомітету з питань технічного регулювання та споживчої політики. Тоді уряд очолював Юрій Єхануров.

Свого часу, коли Єхануров був президентом Спілки малих підприємств України, Висоцький у цій структурі був віце-президентом.

Після відставки уряду Єханурова Висоцького теж звільнили з державної посади і він повернувся до "Практики".

Відомо, що у 2011 році "Ощадбанк" купив у фірми Висоцького майже дві сотні інкасаторських броньовиків за 100 мільйонів гривень.

Крім цієї фірми, підряди на тендері МОЗ отримали ІП "АІС-Столиця" на 48,92 мільйона гривень та ТОВ "Ілатанмед" на 97,35 мільйона гривень.

Раніше "АІС-Столиця" належала нардепу від Партії регіонів Дмитру Святашу.

"Однак після проблем з неповерненням банківських кредитів на 1,8 мільярда гривень її перереєстрували на панамські, а потім на кіпрські офшори", - пише видання.

Фірму "Ілатанмед" заснувала Ольга Писана, відома як бухгалтер фірми "Крас" Федіра та Віталія Саворовських.

Фірма "Крас" відома тим, що разом з ТОВ "Горал" була постачальником "швидких" для МОЗ на 200 мільйонів гривень у 2011 році.

Раніше повідомлялось, що МОЗ планує закупити 1412 автомобілів швидкої медичної допомоги на суму 920 мільйонів гривень.Коментарі

Додати коментар


Сухиня

Как видим все эти депутаты клоуны из БЮТа просто в очередной раз опозорились на всю страну потому как их предсказания не осуществились. Однозначно качественное проведенный тендера полностью на заслуге Минздрава.

ангелина

давайте только не будем учить проыессионалов из МОЗ какие машины надо покупать. правильно они и так работают, потому что отдают предпочтение иапортному производителю, зато мы будем на сио процентов уверенны в качестве.

Патриция

Внимательно следя за развитием ситуации с тендером, наблюдая за тендером в онлайн режиме, могу сказать что Минздрав отлично провел тендер. Победили 3 учасника, вес производители украинские и однозначно лучшие в качестве.

ГОЛОВНЕ на 28 листопада 2020, 6:25

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.