Ціни на "борщовий набір" за рік зросли в 3 рази

Ціни на овочі "борщового набору" до 1 листопада 2013 зросли порівняно з минулорічними в 3,1 разу у зв'язку з скороченням їхнього врожаю через несприятливі погодні умови.

Це підрахували аналітики інформаційно-аналітичного агентства "АПК-Інформ: овочі і фрукти", повідомляє УНІАН.

Експерти агентства відзначили, що однією з причин скорочення врожаю овочів також стало зменшення використання засобів захисту рослин і добрив в цьому році через складне матеріальне становище фермерів.

У результаті, за даними "АПК-Інформ: овочі і фрукти", найбільше зросли в ціні цибуля і картопля - в 4,7 разу і 3,2 разу відповідно в порівнянні з аналогічним періодом 2012 року.

Вартість моркви виросла на 53,8%, буряків - на 50%.

В той же час ціна капусти, навпаки, знизилася на 16,7%.

За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, середня ціна картоплі по Україні до 30 жовтня становила 4,15 гривні за кілограм, капусти - 1,98 гривні, моркви - 3,51 гривні, буряків - 2,81 гривні, цибулі - 4,95 гривні за кілограм.

Раніше міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк заявляв, що цьогоріч в Україні зберуть близько 9,4 мільйона тонн овочів, в той час як потреби українців становлять до 7,3 мільйона тонн.

Також повідомлялось, що за даними Держстату, ціни в Україні від початку року не зростали, а навпаки знизились на 0,6%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 27 жовтня 2020, 7:37

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.