Госпсуд визнав суднобудівний завод Новинського банкрутом

1 листопада Госпсуд Миколаївської області визнав суднобудівний завод "Океан" банкрутом.

Про це повідомляє миколаївське інтернет-видання "Преступности.НЕТ".

Як зазначається в повідомленні, "ще не стихло відлуння бравурних заяв губернатора, що він особисто знайшов і привів на "Океан" успішного і перспективного інвестора", як "одне з найсучасніших підприємств України припинило своє існування".

Видання додає, що ще кілька років тому це підприємство "спускало на воду по судну кожен місяць", однак, після приходу на підприємство групи "Смарт", що належить члену фракції Партії регіонів у ВР Вадиму Новинському, підприємство доведене до банкрутства.

Як зазначається, тут спрацювала та ж схема, яка "була відпрацьована групою Новинського на Чорноморському суднобудівному заводі, заводі ім.61 Комунара, Херсонському суднобудівному заводі".

Як заявив опозиційний депутат Вадим Меріков, "справа ліквідації суднобудування в Миколаєві, розпочата вихідцем з "Океану" Анатолієм Кінахом, успішно завершена його послідовниками і наступниками, його однопартійцями".

"Що ж, губернатор Миколаївщини, Людина року в номінації "Суднобудування", може з почуттям виконаного обов'язку відрапортувати замовникам цієї операції: завдяки народному депутату Вадиму Новінському та за активного сприяння Партії регіонів ця галузь у нашій країні більше не існує", - заявляють у ВО "Батьківщина".

Як відомо, 98,7% акції "Миколаївського заводу "Океан" в лютому цього року купила компанія, пов'язана з Новинським.

"Смарт-Холдинг" - одна з найбільших промислових груп України з інвестиціями в гірничо-металургійний і нафтогазовий комплекси, суднобудування, нерухомість і сільське господарство.

Як відомо, Новинський нещодавно на довиборах став народним депутатом, хоча громадянство Україні отримав трохи більше як рік тому.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, :41

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.