ЄС продовжить переговори з США по створенню ЗВТ

Другий раунд переговорів між ЄС і США про створення зони вільної торгівлі пройде в Брюсселі 11-15 листопада.

Про це повідомляє ІТАР-ТАСС.

Про це повідомила сьогодні прес-служба Єврокомісії. Проект об'єднання ЄС і США в найбільшу в світі трансатлантичну зону вільної торгівлі називають у Брюсселі економічним НАТО.

Сторони, згідно з повідомленням, обговорять питання, що стосуються сфери послуг, інвестицій, енергетики і сировини. У той же час, незважаючи на заклики депутатів Європарламенту та правозахисних організацій, Єврокомісія не має наміру висувати додаткові вимоги про захист приватної електронної інформації в ході переговорного процесу.

"Ні від однієї з країн ЄС таких вимог поки не надходило", - заявив представник ЄК Саймон О'Коннор.

Другий раунд переговорів ЄС і США про вільну торгівлю, намічений на 7-11 жовтня, був відкладений у зв'язку з бюджетно - фінансовою кризою в Сполучених Штатах.

Продовжити переговорний процес передбачалося після відновлення повноцінної роботи американського уряду. Однак цьому завадив новий виток шпигунського скандалу, пов'язаного з публікацією європейськими ЗМІ чергової партії документів про стеження Вашингтона за європейськими лідерами.

За рахунок угоди про вільну торгівлю ЄС і США розраховують збільшити обсяг сумарного ВВП на 100 мільярдів доларів на рік. Євросоюз і Сполучені Штати є найбільшими у світі торговими партнерами. Їх товарообіг минулого року склав 646 мільярдів доларів.

Як повідомлялось, Наразі ЄС веде переговори про створення Зони вільної торгівлі з Японією, США та Індією і в разі успішного закінчення цих переговорів та підписання угод з Україною, для Українивідкриється доступ на ринки цих країн.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 2:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.