Держдеп США закликав Януковича завершити роботу на шляху євроінтеграції

Заступник держсекретаря США Вікторія Нуланд повідомила, що передала президенту Віктору Януковичу лист від держсекретаря США Джона Керрі, у якому йдеться про те, що Україна вже багато зробила на шляху євроінтеграції, і міститься заклик зробити роботу, що залишилася на цьому шляху.

Про це пише "Дзеркало тижня".

Президент України Віктор Янукович запевнив заступника держсекретаря США Вікторію Нуланд у євроінтеграційному виборі України.

"Під час нашої зустрічі президент чітко дав зрозуміти, що Україна зробила свій вибір, і цей вибір на користь Європи", - повідомила Нуланд журналістам після зустрічі з президентом Януковичем у понеділок, 4 листопада.

Вона додала, що США підтримує право України зробити свій вибір і повністю готові підтримати Україну на її шляху з виконання критеріїв та вимог, що залишається зробити для підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, а також створити зону вільної торгівлі.

"Ми цього вечора скористалися нагодою, щоб привітати Україну з тією роботою, яка вже виконана, для того, щоб виконати критерії, визначені Євросоюзом для підписання Угоди про асоціацію. Це буквально десятки і десятки законодавчих актів", - підкреслила представник держдепу США.

Крім того, Нуланд повідомила, що передала Януковичу лист від держсекретаря США Джона Керрі, в якому йдеться про те, що Україна вже багато зробила на шляху євроінтеграції, і міститься заклик зробити роботу, що залишилася на цьому шляху.

Як повідомлялось, посол Європейського союзу в Україні Ян Томбінський під час візиту у Донецьк зазначив, що Україна на митних тарифах зможе заощадити 600 мільйонів євро після підписання угоди про асоціацію з ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 січня 2021, 13:19

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.