Азаров: з рейдерством буде покінчено найближчим часом

Найближчим часом в Україні буде покінчено з рейдерством, а права власності будуть надійно захищені.

Таку заяву зробив прем'єр-міністр Микола Азаров у ході засідання Всесвітнього економічного форуму в Києві, повідомляє УНІАН.

"Мені приємно відзначити, що за останні кілька місяців за кожним фактом рейдерства, які були встановлені, приймалися швидкі і чіткі заходи. Ми повинні сказати, що з рейдерством найближчим часом буде покінчено, а права власності будуть надійно захищені", - заявив Азаров.

При цьому він додав, що це є одним з головних напрямків діяльності його уряду.

Разом з тим, прем'єр підкреслив, що уряду належить ще здійснити цілий ряд реформ у цій сфері.

"Сьогодні президент направив закон про прокуратуру. Такий серйозний орган працює ще за радянським законом, зберігши риси такого органу, який працював у радянський час", - зазначив Азаров.

Як відомо, вчора, 5 листопада, Верховна Рада зняла з розгляду законопроект про прокуратуру, прийнятий у першому читанні ще в 2009 році.

Зняти з розгляду цей законопроект було необхідно, щоб до парламенту можна було внести президентський законопроект про прокуратуру, який отримав висновок Венеціанської комісії.

Як повідомлялось, президент Віктор Янукович вчора в ході пленарного засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, заявив, що нова редакція закону про прокуратуру захистить бізнес "від незаконних судових рішень та нелегального тиску правоохоронців".

Нещодавно повідомлялось про скандал зі спробою рейдерського захоплення у британської компанії торгового центру "Глобус" на столичному Майдані Незалежності.

Також повідомлялось, що в ході економічного форуму Азаров висловив сподівання, що Україна закінчить рік без падіння ВВП.Коментарі

Додати коментар


Тимоха

Наконец-то ввели криминальную ответственность за эту гадость. Вот бы ещё можно было уличить тех, кто заказывает захваты, тогда бы этих «чёрных» бизнесменов поубавилось бы.

Додик

Как только бандитов из ПР, которые рейдерством захватили имущество и бизнес нормальных граждан, начали прессовать бандиты из "щенков януковича"- так сразу у Азирова очко сыграло-моментально антирейдерские мероприятия пошли.Ведь ПР- "неприкасаемая".

ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:08

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.