Янукович: Україна може з'єднати Європейський та Євразійський союзи

Обираючи політику зближення з Європейським Союзом, Україна робить прагматичний вибір на користь оптимальної моделі модернізації національної економіки, однак, від співпраці зі східними партнерами не відмовиться.

Про це заявив президент Віктор Янукович, виступаючи на регіональному засіданні Всесвітнього економічного форуму в Києві сьогодні, повідомляє прес-служба президента.

Разом з тим президент додав, що водночас "Україна зацікавлена у глибшій економічній взаємодії з країнами євразійського простору".

"Основою зацікавленості у такій співпраці є стратегічні економічні інтереси України", - зазначив глава держави.

Він наголосив, що Україна не може собі дозволити, щоб умовою співробітництва з одним союзом було припинення глибшої співпраці з іншим.

На переконання Януковича, обрана Україною модель співробітництва з обома стратегічними партнерами - зона вільної торгівлі, "є найбільш прийнятною для України на сучасному етапі розвитку країни".

Разом з тим Янукович висловив сподівання, що проведення в Києві регіонального засідання Всесвітнього економічного форуму сприятиме прийняттю позитивного рішення щодо Угоди про асоціацію України з ЄС.

"Я вірю, що Форум дасть чіткий сигнал учасникам зустрічі у Вільнюсі щодо прийняття позитивного рішення про асоціацію України та ЄС, а спільний проект "Сценарії майбутнього для України" стане планом дій, який визначить конкретні орієнтири у багатьох пріоритетних сферах життя на тривалу перспективу", - сказав Президент.

Він також зазначив, що підписання Україною Угоди про асоціацію повинне стати початком більш широкого та глибокого інтеграційного процесу.

"Україна, на території якої знаходиться географічний центр Європи, могла би відіграти роль "сполучної ланки" між Європейським Союзом та Євразійським Союзом, забезпечуючи поступове створення єдиного Європейського економічного простору", - сказав глава держави.

За словами президента, виконання Україною такої місії стане можливим за умови створення партнерських стосунків як з ЄС, так і з ЄврАзЕС, з подальшою гармонізацією умов економічної діяльності в обох інтеграційних об'єднаннях.

Як повідомлялось, президент Янукович вчора в ході пленарного засідання Ради вітчизняних та іноземних інвесторів, заявив, що нова редакція закону про прокуратуру захистить бізнес "від незаконних судових рішень та нелегального тиску правоохоронців".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 19:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.