Провладна фракція не підтримала зниження стажу для отримання пенсій

Верховна Рада не підтримала законопроект про зниження страхового стажу для призначення мінімальних пенсій.

Про це йдеться на офіційному сайті ВРУ.

За проект закону про внесення змін до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування" (щодо страхового стажу для призначення мінімальної пенсії) (№2997) проголосував 221 депутат при необхідних 226 голосах.

Зокрема, за законопроект проголосувало 10 депутатів ПР, 89 - з "Батьківщини", 32 - з УДАРу, 34 - від "Свободи", 30 комуністів і 25 позафракційних.

Законопроектом передбачено зниження страхового стажу для призначення пенсій у мінімальному розмірі для чоловіків до 30 років , а для жінок - до 25 років.

Як відомо, згідно з чинною нормою, страховий стаж для нарахування мінімальної пенсії для чоловіків становить 35 років, а для жінок - 30 років.

До 1 жовтня 2011 року, коли набрала чинності пенсійна реформа, страховий стаж для призначення пенсій становив 25 років для чоловіків і 20 років для жінок.

Парламент направив даний законопроект для підготовки до повторного першого читання, за що проголосували 313 народні депутати.

Як повідомлялось, вчора Рада прийняла ряд законопроектів. Зокрема, Рада ухвалила закон (№3295-1), відповідно до якого 10% коштів від реалізації видобутих вуглеводнів залишаються місцевим бюджетам.

Також повідомлялось, що Рада в четвер, 7 листопада, планує розглянути законопроекти, спрямовані на вирішення справи екс-прем'єра України Юлії Тимошенко.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 вересня 2020, 23:29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.