Київські освітяни сховали у своїх кишенях 21 мільйон

Перевірка прокуратурою Києва використання коштів, які спрямовуються на школи і дитсадки, показала нестачу на 21 мільйон гривень.

Про це пише ТСН.

Так, порушено 15 кримінальних справ щодо розкрадання коштів, відзначає видання.

Найбільші нестачі коштів виявили в харчуванні дітей.

"Незаконно перераховувалися кошти підприємцями нібито на харчування дітей. Фактично, вони за ці кошти дітей не годували", - розповіла керівник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Києва Олеся Волошина.

З проведенням робіт по ремонту та реконструкції шкіл і дитячих садочків така ж історія, пише видання.

На реконструкцію однієї зі столичних шкіл та прибудову до неї держава виділила 11 мільйонів гривень. Під час контрольної перевірки виявилося, що 7 мільйонів з них кудись безслідно зникли.

Районні адміністрації, які потрапили в поле зору правоохоронців подробиць справ не знають. Святошинська, приміром, від коментарів відмовилася. А представники Дніпровської, погодилися поспілкуватися лише по телефону.

"Іде слідство, факти є, прокуратура їх виклала, більше нічого, на жаль, ніхто з нас не знає. Навіть про те, що таке слідство йде, дізналися з інтернету", - сказали у райадміністрації.

Як відомо, влада Донецька закуповує для шкільних обідів картоплю і вершкове масло значно дорожче за ринкові ціни.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 липня 2020, 1:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.