Список кандидатів на пост глави Microsoft скоротився до п'яти осіб

Microsoft Corp. скоротив список кандидатів на посаду головного виконавчого директора до п'яти осіб, включаючи трьох топ-менеджерів самої компанії.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на MarketWatch.

Як стверджують поінформовані джерела, в шорт-лист увійшли гендиректор Ford Motor Co. Алан Мулаллі і екс -глава Nokia Corp. Стівен Елоп.

Одним із внутрішніх кандидатів є колишній керівник Skype Тоні Бейтс, який зараз відповідає за розвиток бізнесу в Microsoft. Також розглядається кандидатура нинішнього начальника відділу хмарних технологій Microsoft Сатіі Наделли.

Рада директорів Microsoft має намір знайти заміну гендиректору та голові ради директорів компанії Стіву Балмеру до кінця 2013 року. Microsoft потрібен топ-менеджер, який зможе зберегти культуру компанії, оновити її стратегію і успішно впоратися з тяготами інтеграції Nokia.

За всі 38 років історії у Microsoft було всього два гендиректора: один з її засновників Білл Гейтс і Стів Балмер, який прийшов у компанію в числі перших співробітників.

Як повідомлялось, оголошення Стіва Баллмера про його відставку з поста гендиректора компанії Microsoft збільшило його статки на 840 мільйонів доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 жовтня 2020, 4:04

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.