Попов обіцяє, що проїзд в метро у 2012 році не подорожчає

У 2012 році тариф на проїзд у столичному метро не підвищуватиметься.

Про це сказав у четвер голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов, повідомляє УНІАН.

Так, питання було порушено у зв’язку з тим, що на перший інвестиційний форум Києва було винесено проект будівництва четвертої лінії гілки метро - на Троєщину, і одним із ризиків реалізації цього проекту називалась низька прибутковість метрополітену, зокрема, через низьку вартість проїзду.

За словами Попова, проект будівництва четвертої гілки метро жодним чином не змінює для киян ті умови використання метрополітену, які вони мають зараз.

“Інвестиції в цей проект не означає автоматичне підняття ціни", - підкреслив голова КМДА.

Водночас він зазначив, що “безумовно, що прийде час, і ми будемо говорити про реально об'єктивну реальність - збільшення цін на проїзд в метрополітені”.

Попов звернув увагу, що щороку збільшується ціна на електроенергію, збільшується фонд на заробітну плату, необхідно вкладати кошти в підтримку всієї інженерної інфраструктури.

"Ми все це дотуємо з міського бюджету. Якщо у нас буде можливість і далі це робити, безумовно, ми не будемо ставити питання підняття цін. Але життя показує, що цей процес поетапно відбувається. У 2012 році такого - підняття тарифу за проїзд - не відбудеться, а в наступних - поживемо - побачимо", - сказав голова КМДАКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 8:34

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.