Виробництво сільгосппродукції становитиме чверть у структурі експорту країни - Присяжнюк

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк, висловив надію, що стрімкий розвиток національної економіки може забезпечити саме аграрний сектор.

Про це повідомляє УНН.

За його словами, лише в цьому році валове виробництво вітчизняної сільгосппродукції зросте на 8-9%. А за обсягами експорту Україна вийде на перше місце в світі щодо соняшникової олії, на друге - щодо зернових, і на дев'яте - щодо курятини.

"Аграрний сектор економіки України готовий до будь-яких викликів світового ринку. Окрім того, Україна вже в змозі відігравати стабілізуючу роль у ціновій ситуації на ринках базових сільгоспкультур. ", - сказав міністр.

За словами Миколи, цьогоріч в Україні на 8-9% зросте виробництво сільгосппродукції. А її експорт становитиме чверть у структурі загального експорту країни. При цьому Уряд продовжує працювати над нарощенням таких показників.

"Ці досягнення - тільки початок реалізації вітчизняного експортного потенціалу. Наразі ми працюємо над залученням інвестицій в аграрний сектор та розвитком державно-приватного партнерства. Водночас, ми акцентуємо увагу на середньо-та дрібнотоварному виробництві. Саме воно має зайняти значну нішу на внутрішньому та зовнішньому ринках сільгосппродукції", - зауважив Присяжнюк.

Він також додав, що необхідно гармонійно поєднати економічні інтереси великого, середнього та дрібного аграрного бізнесу. Ідея такої моделі розвитку вітчизняного АПК закладена у схваленій Урядом Стратегії розвитку аграрного сектору економіки до 2020 року.

Як писала "Реальна економіка", українській владі дуже пощастило, що китайське правосуддя не поширюється на зловживання торгових партнерів Піднебесної. Інакше деяким членам українського Кабінету міністрів було б непереливки.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 17:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.