Японці створюють новий біржовий індекс для успішних компаній

Токійська фондова біржа і медіакомпанія Nikkei запустять 6 січня 2014 новий біржовий індекс, до якого увійдуть найбільш успішні японські компанії.

Про це повідомляє "Лєнта.ру", посилаючись на Agence France-Presse.

Новий індекс отримає назву JPX - Nikkei Index 400. Для того, щоб стати його частиною, компанія повинна стабільно виплачувати солідні дивіденди і добре управлятися.

Крім того, японські компанії повинні надавати місця в радах директорів незалежним кандидатам і вести фінансову звітність за допомогою міжнародних стандартів.

Як зазначили в агентстві, критеріям нового індексу відповідають близько 150 компаній. Серед них як великі підприємства, наприклад, Toyota, так і стартапи, включаючи розробника ігор для смартфонів GungHo Online Entertainment .

В даний час найбільш репрезентативним і популярним серед інвесторів є індекс Nikkei 225, який будується на аналізі котирувань найбільш активно торгованих японських компаній. З початку року він виріс на 38%.

Індекс Nikkei служить одним з індикаторів стану світової економіки, поряд з американськими S&P 500 і Dow Jones , а також британським FTSE 100.

Як повідомлялось, Японія більше не лідер валютного ринку Азії.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:08

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.