Росія хоче відсудити в України 10 мільярдів за недобір газу - Єфремов

Лідер фракції ПР Олександр Єфремов заявляє, що РФ готує позов до Шведського суду на 10 мільярдів доларів у зв'язку з недобором газу Україною.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"На сьогоднішній день, за моєю інформацією, готується позов Російської Федерації до шведського суду. Я не знаю, чи відповідає це дійсності, чи ні, але така інформація до нас прийшла. На 10 мільярдів з приводу підписаного контракту Тимошенко з Російською Федерацією за той газ, який не добрали у Росії" , - сказав Єфремов.

Газові угоди, підписані в січні 2009 року, припускають вирішення спорів у Стокгольмському арбітражі у разі нездатності врегулювати їх шляхом переговорів.

Представники української влади неодноразово заявляли, що не мають наміру звертатися до суду, сподіваючись добитися перегляду газових контрактів шляхом переговорів.

"Уявімо собі, що завтра Російська Федерація виграє в суді Швеції, а ми в цей період розглядаємо питання про відправлення на комфортне лікування людини, яка, по суті справи, стояла за прийняттям даного рішення. Прийнято відповідне рішення, яке не може не давити на депутатів фракції Партії регіонів щодо порушення судових процесів у США, Швейцарії" , - підкреслив політик.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 03 грудня 2020, 9:17

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.