"Нафтогаз" повинен сьогодні виплатити "Газпрому" 1,355 мільярда

"Нафтогаз України" сьогодні згідно з чинним контрактом повинен виплатити "Газпрому" 1,355 мільярда доларів за газ, поставлений у жовтні.

Про це УНІАН повідомив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов.

"За жовтень Україна повинна сплатити 1,355 мільярда доларів. Це те, що потрібно заплатити сьогодні за жовтень", - сказав Купріянов.

При цьому він підкреслив, що за поставлений газ у вересні Україна розплатилася.

" За вересень, там, в принципі, нормально. Залишаються деякі питання щодо звірки, але там нічого критичного, все нормально", - зазначив він.

У той же час, за його словами, на сьогоднішній день Україна має ще борг перед "Газпромом" у 792 мільйони доларів за газ, спожитий у серпні.

"Україна ще залишається заплатити за серпень 792 мільйони доларів", - сказав він, додавши, що між "Нафтогазом" і "Газпромом" домовленостей про кінцеву дату оплати боргу за серпень немає.

Вчора повідомлялось, що сьогодні закінчується термін оплати Україною жовтневих поставок російського газу.

Як відомо, 29 жовтня, голова "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що Київ досі не сплатив 882 мільйони доларів за поставлений у серпні російський газ.

Міністр енергетики України Едуард Ставицький повідомив, що "Нафтогаз України" погасив уже понад 20% боргу російському "Газпрому" за серпневий газ (тобто, залишок, повинен становити близько 700 мільйонів доларів).

Однак, відомо також, що за прострочення оплат за газ Росії "Нафтогаз" повинен сплачувати 6% пені. Як повідомлялось, кожен день прострочки обходиться Україні в 145 тисяч доларів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 грудня 2020, 23:53

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.