Уряд погодив текст угоди "про відкрите небо" з країнами ЄС

Уряд погодив текст угоди "про відкрите небо" з країнами ЄС і почав підготовку до її підписання.

Про це сказав віце-прем'єр Олександр Вілкул, повідомляє прес-служба Мінінфраструктури.

"Текст угоди про Спільний Авіаційний Простір (САП) з країнами Євросоюзу узгоджений. Тривають процедури підготовки документу до підписання", - сказав Вілкул.

За словами віце-прем'єра, приєднання України до цієї угоди дозволить українським пасажирам розраховувати на зниження авіаційних тарифів, а авіакомпаніям - на розширення географії польотів.

"Коли на ринку існує здорова конкуренція, перевізник буде вимушений приваблювати пасажира низькою ціною квитка та якісним наданням послуг", - зазначив Вілкул.

Директор Департаменту Авіаційних перевезень та аеропортів Державної авіаційної служби України Сергій Коршук додав, що одним з головних аспектів угоди про САП є зняття обмежень щодо доступу до ринку, які поки що існують між Україною та ЄС.

За його словами, крім цього в ході 8 раундів переговорів було вирішено питання, пов'язані з екологією, безпекою польотів, авіаційною безпекою.

"У результаті практично усі сфери, де задіяний авіаційний транспорт, увійшли до документу", - зазначив Коршук.

За його словами, повне зняття всіх обмежень за положеннями угоди про відкрите небо з ЄС відбудеться в 2015 році.

Раніше урядом зазначалось, що підписання договору про САП з ЄС (так званий договір "Про відкрите небо") відбудеться до кінця цього року.

Переговори з укладення такої угоди між Україною і ЄС тривають з грудня 2007 року.

Підписання цього договору відкриє шлях в Україну для світових лоу-кост компаній, а це призведе до зниження цін на авіабілети і дасть можливість українським пасажирам більше подорожувати.

Як повідомлялось, Міністерство інфраструктури та Державна авіаційна служба України підготували проект закону, спрямованого на посилення контролю за фінансовим становищем авіаперевізників.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 19 квітня 2021, 17:36

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.