Бойко спростував чутки, поширені Єфремовим про газовий позов Росії

Віце-прем'єр-міністр Юрій Бойко спростував інформацію, яку поширив регіонал Олександр Єфремов про намір Росії звернутися до Стокгольмського арбітражу з позовом до України за недобір газу.

Про це Бойко, який курує в уряді питання двосторонніх енергетичних відносин з Росією, сказав в коментарі ZN.UA.

Віце-прем'єр зазначив: "Я не володію інформацією щодо намірів російської сторони звернутися до Стокгольмського арбітражу з позовом до України".

Раніше, лідер фракції Партії регіонів Єфремов заявив, що РФ готує позов до Шведського суду на 10 мільярдів доларів у зв'язку з недобором газу Україною.

Тим часом Бойко заявив, що українська сторона, у разі продовження використання формального підходу російською стороною, мінімізує закупівлі російського газу.

Як відомо, Україна за підсумками 2012 року скоротила імпорт газу порівняно з 2011 роком на 26,5% - до 33 мільярдів кубометрів.

Також повідомлялось, що у першому півріччі 2013 року обсяг імпорту газу Україною скоротився порівняно з аналогічним періодом минулого року на 35,6%.

У цьому році "Нафтогаз" планує закупити 18 мільярдів кубометрів російського газу, а загальні закупівлі становитимуть близько 28 мільярдів кубометрів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 25 лютого 2021, :48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.