Ландик і Порошенко поскаржились Азарову на Росію

Українські промисловці поскаржилися прем'єру України Миколі Азарову на проблеми в торгівлі з РФ, зокрема, на митні обмеження щодо українського експорту, і закликали владу використовувати механізми СОТ.

Про це повідомляє "Урядовий портал".

Зустріч бізнесменів з прем'єром відбулася з ініціативи представників промисловості, повідомляє прес-служба українського уряду.

"РФ вводить додаткові митні обмеження на український експорт, що суперечать нормам СОТ", - зійшлися в думці бізнесмени.

"Нам необхідно звертатися до СОТ. У нас проблем з Європою немає. У нас проблеми сьогодні з Митним союзом", - заявив прем'єру промисловець і депутат від ПР Валентин Ландик.

Він також запропонував ввести індикативні ціни для захисту українських виробників.

"Робота з використання механізмів СОТ для захисту інтересів української економіки, українського виробника повинна відбуватися постійно. На сьогодні ми не використовуємо і 10% тих можливостей, які надає нам СОТ", - заявив у свою чергу власник кондитерської корпорації Roshen Петро Порошенко, чия продукція заборонена для ввезення в РФ.

Промисловці також запропонували уряду активізувати переговори із зарубіжними партнерами. Вони поінформували прем'єра, що 52% українського машинобудування ввозиться в РФ, і зараз складається серйозна ситуація зі скороченням обсягів виробництва, що може призвести до звільнення великої кількості працівників і втрат доходів.

Це стосується транспортного машинобудування, автомобілебудування, хімічного комплексу, металургії, трубного виробництва, харчової галузі.

Як повідомлялось, Микола Азаров повідомив, що товарообіг України з Росією в січні-вересні 2013 року скоротився на 23% в результаті цілого ряду обмежувальних заходів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 жовтня 2020, 3:28

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.