Купівля валюти населенням впала в три рази

Чиста купівля (перевищення попиту над пропозицією) готівкової валюти населенням у Жовтені 2013 року становила 216 мільйонів доларів, що в 3 рази менше показника за попередній місяць у 678,7 мільйона доларів.

Про це повідомляє УНІАН з посиланням на сайт НБУ.

За інформацією НБУ, купівля готівкової валюти населенням перевищує її продаж третій місяць поспіль, у серпні-жовтні, після зворотної тенденції в квітні-липні поточного року.

У жовтні обсяг операцій з готівковою іноземною валютою на міжбанківському валютному ринку України становив 3,452 мільярда доларів, у тому числі банки купили у населення валюти на 1,618 мільярда доларів, продали - на 1,834 мільярда доларів.

У той же час , за підсумками січня - жовтня поточного року чиста купівля валюти населенням становила 1,157 мільярда доларів, що в 7,3 рази нижче показника також чистої купівлі населенням валюти за аналогічний період минулого року в 8,454 мільярда доларів.

Як повідомлялось, шанси євро стати альтернативою долару зміцнилися, оскільки бюджетна криза в США, можливо, буде повторюватися тепер кожні кілька місяців, вважають аналітики, опитані агентствомBloomberg.Коментарі

Додати коментар


Богдан Кабаченко

Те, що купують валюту восени більше – є тенденцією. Але цього року попит на неї впав втричі. Це ще більше стабілізує гривню.

Дідух

Нічого дивного в цьому немає, адже курс американської валюти залишається однаковим вже декілька років, а умови депозитів у гривні набагато вигідніші за валютні.

ГОЛОВНЕ на 30 вересня 2020, 22:52

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.