Fitch знизило суверенний рейтинг України

Міжнародне рейтингове агентство Fitch Ratings знизило довгострокові рейтинги дефолту емітента України в іноземній і національній валютах з "B" до "B-" , прогноз по ним - "негативний".

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням агентства в п'ятницю, воно також знизило рейтинги єврооблігацій країни і стелю країни до "B -", проте підтвердило короткостроковий РДЕ в іноземній валюті "B".

"Зниження рейтингів відображає все зростаючу слабкість позиції зовнішнього фінансування і обмеження в здатності держави залучати кредити в іноземній валюті для рефінансування важких виплат за зовнішнім боргом у 2014-2015 роках. Міжнародні резерви, швидше за все, і далі будуть падати з нинішніх низьких рівнів, підвищуючи ризик втрати довіри до гривні" , - наголошується в документі.

Fitch стало третім з "великої трійки" міжнародних рейтингових агентств, що знизили рейтинг України останнім часом.

Першим стало агентство Moody's, опустившись його 21 вересня з "B3 " до "Саа1" і до того ж помістила на перегляд для можливого подальшого зниження.

Боргові зобов'язання з рейтингом "Caa", відповідно до шкали цього агентства, вважаються зобов'язаннями дуже низької якості і схильні дуже високого кредитного ризику.

Потім 1 листопада Standard & Poor's знизило рейтинг України до "B -" з " B" з "негативним" прогнозом.

Як повідомлялось, міжнародне рейтингове агентство Fitch прогнозує зростання дефіциту держбюджету до 6,5-7% ВВП за підсумками поточного року.Коментарі

Додати коментар


Павло

Стабільність гривні та золотовалютні резерви ніяк не пов’язані. ЗВР знизилися разом зі зниженням боргу перед МВФ. Однак вони можуть бути знову поповнені шляхом тимчасового продажу валютної виручки різними установами.

Саша Беспалов

Ой, давайте только не будем Moody's вспоминать. Те вообще ссылались по своему рейтингу на то, что у нас ухудшились отношения с Российской Федерацией. Но они не приняли во внимание рост экспорта и платёжного баланса.

Manson

Я цим рейтинговим агентствам не вірю. Той же Фітч вже один раз набрехав, подавши завищені показники нашого боргу перед МВФ. Самі ж потім вибачалися. Зараз те ж саме відбувається. Невже Росія їм стільки заплатила, що їм до власної репутації стало байдуже?

ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.