Азаров знову "вклонився" торгівельним відносинам з Росією

Прем'єр-міністр Микола Азаров знову заявив, що уряд України вважає основним завданням домовитися з Росією з економічних питань.

Про це повідомляють "Ріа новості".

Він нагадав, що Росія побоюється , що після підписання Україною угоди про зону вільної торгівлі з Євросоюзом , потік товарів з ЄС хлине на російський ринок.

"Для нас зараз насправді ключова проблема - це домовитися з Росією. Ми втратили 25% товарообігу. Ми не можемо в таких умовах не вирішувати цю проблему. Від цього залежать робочі місця, заробітні плати десятків тисяч наших людей. Я сподіваюся, що ми зуміємо вирішити цю проблему", - сказав Азаров.

Ситуація в торгівлі між Росією і Україною загострилася з літа поточного року.

Наприкінці липня було заборонено ввезення в РФ кондитерських виробів найбільшої української кондитерської корпорації Roshen через претензії до їхньої якості.

Посилення контролю за всіма ввезеними з України товарами в серпні дало привід для гучних заяв про блокування імпорту з цієї країни.

Експерти пов'язували проблеми на кордоні з бажанням влади РФ змусити Україну вступити до Митного союзу або перешкодити запланованому на листопад підписання угоди про вільну торгівлю з ЄС.

Як повідомлялось, Україна офіційно запросила у РФ через Всесвітню торговельну організацію надати офіційні деталізовані роз'яснення та обгрунтування введених в кінці липня цього року обмежень щодо поставок української кондитерської продукції на предмет їх відповідності Угоді про технічні бар'єри в торгівлі, а також давно очікувану відповідь на запит про TBT та санітарних і фітосанітарних заходах.Коментарі

Додати коментар


луганский хохол

азіров давай досвидания

Трофим

Без народного референдума ни в какие союзы вступать не стоит. Нельзя насиловать мнение людей, и добивать и так на ладан дышащую экономику ради непонятно чего.Померанчевые авантюристы раздолбали экономику,навредили так, что ни один враг не в силах сделать.А еще свистопляска вокруг ставленников хитрозадых мировых финансовых авантюристов продолжается.В цирк ходить не надо.Эти обросшие щетиной наглые рожи до добра Украину не доведут.

Петро

Этот подонок за три с небольшим года положил экономику Украины на бок.Стервец,вор и негодяй жрущий как зверь пельмени.Чтобы ты подавился мразь.

Роману

Рома а не ехал бы ты в свою Кацапию или без украинского сала жизни не представляешь?

аз

это предатели и мазохисты их имеют а они радуются

Роман

Даже волки не режет овец вблизи своего логова. А тявкать на льва ума много не надо. С соседями всегда нужно жить дружно. Не нравиться унзжайте в израиль или к ляхам.

алим

Азиров это российский резидент и предатель украины. Как можно таким как он и его приближенным, доверять страну, просто ужас. Больше половины кабмина представители России и еще хотят что-то решать. Все решают для себя.

київ

Да АзИров с Яныком боятся это ЄС....потому, что им потом полная жопа будет, когда их будет вешать народ и забирать все их деньги!!

ПРдуни

Та відправте ви цього кацапа на родіну. Задовбав він вже всіх своєю ностальгією.

ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.