Ринок планшетних комп'ютерів в Україні і світі різко зростає

Ринок планшетних комп'ютерів в Україні різко зростає: за даними "Ельдорадо", продажі планшетів в III кварталі зросли на 170%, тоді як смартфонів - тільки на 50%, а ноутбуків і комп'ютерів - зменшилися на 6% і 28% відповідно.

Про це пише "Комерсант-Україна".

Як зазначається, якщо падіння попиту на персональні комп'ютери було очікуваним, то падіння попиту на ноутбуки пов'язано саме з активним зростанням продажів планшетів.

При цьому зменшилась частка продажів недорогих (до 2 тисяч гривень ) і дорогих (від 3 тисяч гривень) планшетів, а зросла - в цьому ціновому проміжку.

Видання додає, що за даними мережі Comfy, в Україні за 2013 рік буде реалізовано 1,3 мільйона планшетів, в той час як за 2012 рік їх було продано близько 300 тисяч.

Як зазначається, не в останню чергу це пов’язано з тим, що у цьому році на ринку з'явилася велика кількість планшетів так званих b-брендів, які продаються в нижньому і середньому цінових сегментах і надають оптимальне співвідношення "ціна-якість".

Разом з тим, як повідомляє "Інтерфакс-Україна", світові продажі планшетів в ІІІ кварталі збільшилися на 7% порівняно з попереднім кварталом і досягли 47,6 мільйонів пристроїв.

Як свідчать попередні дані International Data Corporation (IDC), щодо третього кварталу 2012 року показник виріс на 36,7%.

Apple зберігає за собою першу сходинку серед виробників планшетників з часткою ринку в 29,6%.

Друге місце в рейтингу залишається за південнокорейською Samsung (частка - 20,4%), а третє займає Asus (частка - 7,4%), що випускає планшети Nexus 7 для Google.

За даними IDC, продажі планшетів обійдуть за кількістю ПК і ноутбуки вже в четвертому кварталі цього року.

Загалом, за підсумками року IDC очікує продаж 134,4 мільйона ПК, 180,9 мільйона ноутбуків, 227, мільйона планшетів і 1,01 мільярда смартфонів.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 24 травня 2019, 14:08

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.