Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Правительство Украины располагает на валютном счете почти $1,9 млрд
Улюкаев назвал $40 за баррель нефти реалистичной ценой
Ряд депутатов предлагает ввести санкции против "Роснефти"
Число иностранных туристов достигло рекордных 1,2 млрд в 2015 году
ДТЭК возобновил прием угля шахт Львовско-Волынского бассейна
ЕС вводит универсальную профессиональную карту
"Укргазвыдобування" в 2015г снизило добычу газа на 3,9%
Чистый отток капитала из России в 2015 году составил $56,9 млрд.
Олланд ввел чрезвычайное экономическое положение во Франции
Сельхозпроизводство в Украине в 2015г сократилось на 4,8% - Госстат
Как нам обустроить "Нафтогаз"?
Валентин Землянський
Что год грядущий нам готовит?
Едуард Бразас
Трамп побудує в Росії аналог свого хмарочоса Trump Tower
Вартість житла в Великобританії на історичному максимумі
Золото може подорожчати через Китай
Черкаський губернатор має незадекларовані маєтки в Іспанії на мільйон євро - ЗМІ
Попит на житло на світових ринках відновлюється.
Але бум на ринку нерухомості не завжди означає, що місцеві жителі можуть дозволити собі купити житло у найбільш популярних містах на земній кулі, пише Businessinsider.
"У багатьох містах, іноземні покупці - зокрема, китайські та російські інвестори - скуповують нерухомість, як божевільні, таким чином підтягуючи ціни на житло на до кризовий рівень", - йдеться у матеріалі.
Ось чотири ринки, які ожили завдяки інвесторам.
1. Кіпр
Кіпр має економічні проблеми, але до болісного економічного шоку у березні іноземні покупці масово прямували на сонячний берег країни.
Як писало видання The Guardian у лютому, "карнавал стане способом святкування самого незвичайного буму в країні, яка, як і інші держави на півдні Європи, була вражена кризою єврозони".
Тоді повідомлялося, що ціни на нерухомість на Кіпрі впали приблизно на 15 % з 2007 року.
Згідно з дослідженням, опублікованим минулого місяця, між серпнем та жовтнем, китайські інвестори придбали більше 600 об'єктів нерухомості в країні, 90% з яких знаходяться в Пафосі - невеликому місті на Кіпрі.
2. Бруклін
Іноземні покупці почали скуповувати таунхауси в Брукліні, йдеться у доповіді Brownstoner.
Так, четверо агентів з нерухомості заявили, що групи інвесторів купують будинки для здачі в оренду.
Серед них європейські та ізраїльські компанії, сказали вони.
Один брокер не міг нахвалитися приватною європейською інвестгрупою, яка йому зустрілася випадково. Це була невелика фірмою, яка купувала елітну нерухомість для здачі в оренду.
Він також відзначив, що в першому кварталі, значна частина покупців були родинами, а не інвесторами.
Одна з компаній під назвою Newtown Jets придбала 24 вілл в Брукліні з березня. Newtown Jets купила житло у різних районах і за різними цінами – від Park Slope (2 675 000 доларів) і Carroll Gardens (1 699 000 доларів), до Bushwick (662 500 і 599 000 доларів).
"Кілька будинків, багаті покупці, захмарні ціни. Важко знайти місце в Брукліні", - пише видання.
3. Австралія
Австралія внесла зміни до законів, що обмежують іноземні інвестиції в нерухомість, і як пишуть ЗМІ, "відкрила двері для масової цікавості з боку закордонних покупців".
Клієнти з Гонконгу, Китаю і Сінгапуру почали скуповувати власність на північному узбережжі Сіднея, пише видання. Експерти називають три причини, чому австралійські ринки є простими для іноземних інвесторів:
1. Австралійська нерухомість виявилася надійною інвестицією, у той час як багаторічні фаворити - американські акції та європейські облігації - характеризувалися волатильністю.
2. Багаті родини вкладають частину свого офшорного портфеля через побоювання стосовно політичної стабільності або неочікуваних дій влади.
3. Покупки здійснюються з метою отримання виду на проживання членами сім'ї покупців у безпечній процвітаючій країні - Австралії.
4. Лондон
Ціни на нерухомість у місті підскочили на 10% у жовтні, йдеться у доповіді Deutsche Bank
У доповіді відзначається, що більшу частину цього зростання забезпечили іноземні інвестори. Росіяни та жителі Східної Європи "захватили" деякі ультра-дорогі будинки, які вважаються "безпечнішою" інвестицією порівняно з іншими активами.
Тепер, коли іноземні покупці забезпечують продажі 70% всіх новобудов в центральному Лондоні, Великобританія міркує над введенням податку на нерухомість для іноземців.
В анналах світової історії це авто пам'ятне тим, що, бунтівники-спецназівці зуміли на зрешеченому кулями авто та на пробитих колесах вивезти з-під перехресного вогню президента Франції Шарля де Голля.