Світова економіка рухається в бік більшої стабільності - Moody's

Світова економіка, очевидно, буде існувати в умовах більшої стабільності в найближчі роки після тривалого періоду турбулентності в економіці та на фінансових ринках.

Про це пише "Інтерфакс-Україна" з посиланням на звіт агентства Moody's.

У документі оновлюються базові прогнози Moody's на 2013-2015 роки і обговорюються ключові ризики, що створюють фон для цих прогнозів.

Moody's як і раніше очікує помірного відновлення в розвинених країнах G20: реальне зростання ВВП складе близько 1,3% в 2013 році, прискориться до 2% в 2014 році і близько 2% в 2015 році.

Прогнози в цілому збігаються з серпневими оцінками.

Однак при цьому агентство дає більш слабкий прогноз для країн, що розвиваються G20, ніж три місяці тому. Передбачається, що зростання ВВП провідних країн з економікою, що розвивається складе близько 5% в 2013 році і порядку 5,5% на рік у кожен з наступних двох років.

Moody's відзначає суттєвий прогрес у подоланні структурного дисбалансу в період з початку світової фінансової кризи і певні результати вжитих заходів в приватному секторі.

Невизначеність економічних прогнозів знизилася в порівнянні з тим рівнем, який спостерігався останнім часом, хоча залишаються істотні невирішені проблеми.

Зокрема, країни, що розвиваються все ще вразливі в короткостроковій перспективі у зв'язку з неминучою нормалізацією грошово-кредитної політики в США.

"Хоча світове зростання, швидше за все, залишиться стриманим у порівнянні з темпами відновлення економіки минулого, деякі з найбільших ризиків для економічного прогнозу, мабуть, відійшли в небуття", - вважає помічник керуючого директора Moody's Колін Елліс.

Макроекономічні прогнози Moody's лягають в основу величезної кількості рейтингів агентства, забезпечуючи однорідну базу порівняння для аналітиків та інвесторів.

Як повідомлялось, зниження агентством Moody's суверенного і корпоративних рейтингів до низького рівня Caa1 призвело до різкого падіння попиту на цінні папери України, викликавши підвищення дохідності за ними.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 жовтня 2020, 20:57

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.