Прохоров знайшов партнера для викупу акцій "Уралкалія"

Мільярдер Михайло Прохоров знайшов партнера для викупу акцій "Уралкалія" у Сулеймана Керімова - ним стане власник "Уралхіма" Дмитро Мазепин.

Про це пишуть "Вєдомості".

Мазепин родом з Білорусії і може допомогти "Уралкалію" залагодити конфлікт з президентом сусідньої країни Олександром Лукашенко, зазначає видання.

За інформацією газети, покупку готові кредитувати Сбербанк і ВТБ.

Джерело, близьке до Сулеймана Керімова, уточнило, що переговори тривають і Прохоров з Мазепин не є найбільш вірогідними претендентами на пакет.

Як повідомляли раніше ЗМІ, основою проблемою у продажу акцій "Уралкалія" є відсутність власних коштів у кандидатів на участь в угоді.

У такій ситуації продаж пакета Прохорову був би логічним, зазначає видання, оскільки влітку він продав частку в "Полюсі золото", за яку отримав більше трьох мільярдів доларів.

Керімов почав отримувати пропозиції про викуп частки в "Уралкалії" наприкінці цього літа на тлі конфлікту з керівництвом Білорусі.

У кінці серпня в Мінську був заарештований гендиректор російської компанії Владислав Баумгертнер, якого спочатку звинуватили у зловживанні посадовими повноваженнями, а потім перекваліфікували звинувачення на статтю "розкрадання".

Баумгертнера разом з Керімовим підозрюють в організації злочинної схеми з метою захоплення контролю над збутом калію.

Відносини Мінська з "Уралкалієм" загострилися після того, як російська компанія відмовилася від спільного продажу продукції через Білоруську калійну компанію.

Як повідомлялось, співробітники білоруського КДБ намагалися затримати в Москві колишнього топ-менеджера ЗАТ "Білоруська калійна компанія" Ігоря Євстратова, оголошеного в кінці серпня генпрокуратурою Білорусії в розшук за зловживання владою і службовими повноваженнями в рамках конфлікту між "Білоруськалій" і "Уралкалія".Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 01 березня 2021, 8:44

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.