Майже половина українців за підписання Угоди про асоціацію з ЄС - GfK Ukraine

Близько половини - 45% жителів України підтримують підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, вступ до Митного союзу схвалюють лише 14%,

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на проведене дослідження GfK Ukraine.

Згідно з результатами соцопитування, оприлюдненими у вівторок, 15% респондентів відстоюють позицію, що Україна не повинна входити ні в які союзи.

У той же час, серед тих, хто має однозначну позицію щодо інтеграційного вибору України, 54% упевнені, що країна повинна підписати Угоду про асоціацію з Євросоюзом, а в майбутньому - стати повноцінним членом ЄС, ще 8% - що має підписати Угоду, але не вступати в ЄС.

Підписання Угоди про асоціацію з ЄС підтримують 47% виборців Партії регіонів, 70% виборців партії "Батьківщина", 63% - партії "УДАР" і лише 2% прихильників Компартії України.

Прихильники євроінтеграції в цілому поділяють цінності ЄС, спрямовані на благоустрій суспільного життя: відмова від хабарів, виконання правил паркування і дотримання дозволеної швидкості руху по дорогах.

У той же час, вони недостатньо толерантні: майже половина (48%) не готові ні за яких умов дозволити людині з нетрадиційною сексуальною орієнтацією не приховувати її.

Як повідомлялось, народний депутат, голова правління всеукраїнського об'єднання підприємців малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан запевнила, що і для малого, середнього і будь-якого бізнесу в Україні, підписання Угоди про асоціацію з ЄС це дуже позитивний крок, який відкриє доступ вітчизняним підприємствам до ринків ЄС.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 06 травня 2021, 8:51

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.