Українські аграрії з початку року залучили 13 мільярдів гривень кредитів

Українські сільгоспвиробники з початку поточного року залучили 13 мільярдів гривень кредитів.

Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на прес-службу Міністерства аграрної політики та продовольства.

"З початку року аграрії отримали 13 мільярдів гривень кредитів, що на 3 мільярди більше, ніж у минулому", - зазначено в повідомленні прес-служби.

Аграрії залучили 8,1 мільярда гривень короткострокових кредитів, майже 2,2 мільярда гривень - середньострокових і 2,7 мільярда гривень - довгострокових.

"Для осінньо - польових робіт аграрії залучили 2,7 мільярда гривень банківських кредитів", - цитується в повідомленні голова відомства Микола Присяжнюк

За його словами, для того, щоб виробники могли залучати кошти за більш низькими ставками, починає роботу Державний земельний банк.

Як повідомлялось, Державний земельний банк розглядає заявки на видачу кредитів на збільшення оборотних коштів від 3 аграрних підприємств на суму близько двох мільйонів гривень і термін до 3 років кожен.Коментарі

Додати коментар


Тарас

Держава робить все для розвитку АПК: і Держзембанк створила, який регулює питання державної землі, і забезпечує умови для фінансування реального сектору економіки, і залучає інвестицій з-за кордону (зокрема, Китаю).

Андрей

Свидетельствует о том, что АПК развивается по полной программе и сможет в ближайшем будущем покрыть недостачи той же металлургической промышленности из-за неблагоприятной мировой ценовой конъюнктуры в ее сфере.

ГОЛОВНЕ на 10 серпня 2020, 2:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.