Через нові правила російської митниці на кордоні знову черги

У Сумській області на пункті пропуску "Бачівськ" українсько-російського кордону сьогодні утворилась нова черга з вантажних автомобілів.

Як повідомили УНІАН журналісти із прикордонного Глухівського району, станом на 13 годину сьогодні, 12 листопада черга розтягнулася на 3 кілометри.

За їх словами, востаннє така кількість вантажівок тут накопичувалася в березні, коли перетинання кордону ускладнив снігопад.

"У пункті пропуску з боку українського кордону стоять сотні фур, черга розтягнулася на три кілометри", - розказали журналісти.

У свою чергу в прес-службі головного управління Міндоходів у Сумській області пояснили, що від сьогодні ця ділянка російської митниці теж перейшла на нові правила митного оформлення.

Напередодні введення нових правил, 11 листопада, начальник Сумської митниці зустрівся з російськими колегами з пункту пропуску "Бачівськ" з метою врегулювання проблемних питань проходження митного контролю вантажним автотранспортом.

"За результатами перемовин російська сторона почала працювати без затримок, у плановому режимі. На даний момент ситуацію повністю врегульовано. До кінця дня черги вантажівок на кордоні не буде", - запевнила начальниця прес-служби ГУ Міндоходів у Сумській області Наталія Шаповал.

Як відомо, черги вантажівок на кордоні з Росією почались в кінці жовтня.

Причиною стало скасування Росією з 28 жовтня дії книжок міжнародних дорожніх перевезень (TIR) на митниці.

Замість цих книжок на території дії Митного союзу хочуть запровадити інші види забезпечення митного транзиту.

Раніше повідомлялось, що схожі проблеми крім Луганської області згодом виникнуть і в пунктах пропуску в Харківській, Сумській і Чернігівській областях, які належать до Північно-Західного і Центрального митних управлінь Федмитслужби РФ, і де відміна книжок МДП передбачалась 12 листопада.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 09 серпня 2020, 23:45

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.