Українців не змусять конвертувати валютні депозити у гривню?

Національний банк не розглядає і не планує розглядати питання конвертації валютних депозитів населення у гривню.

Про це заявив директор департаменту з управління валютним резервом та здійснення операцій на відкритому ринку НБУ Олександр Дубихвіст, повідомляє "Реальна економіка".

Дубихвіст відзначив, що НБУ має достатню кількість інструментів для зниження обсягу валютних вкладів населення.

Водночас заступник директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізосіб Сергій Ісютін зауважив, що навіть дискусія щодо скасуванння гарантування вкладів у валюті є недоречною.

Як писало видання "Економічна правда", у Нацбанку думають ще над одним варіантом - конвертуввати валютні вклади лише у держбанках - Ощадбанку, Укрексімбанку та Укргазбанку.

Водночас джерело "Реальної економіки" розповіло, що ідея примусової конвертації депозитів у валюті дійсно існує, але про реалізацію цих намірів говорити рано. Як відзначає спврозмовник РЕ, регулятор може піти на такий крок, але не у цьому році і нові правила стосуватимуться усіх банків.

Як повідомлялось, обсяг депозитів у банківській системі України на кінець вересня цього року становив 649 мільярдів гривень.

Також повідомлялось, що Нацбанк не збирається відміняти практику ксерокопіювання паспорту при обміні валют.Коментарі

Додати коментар


Maximus

Никто не может никого никак заставить, тем более банки несут ответственность перед клиентами согласно заключенным договорам, и нарушать их не имеют никакого юридического права. Пресса попыталась раздуть в очередной раз панику из пустого места, даже не удосужившись проверить, реальны ли те бредни, о которых они пишут.

ГОЛОВНЕ на 05 грудня 2020, 8:05

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.