Депутати хочуть, щоб на всіх пристроях з екранами відображалась державна мова

Група депутатів з ВО "Свобода" виступила з ініціативою заборонити в Україні реалізацію програмного забезпечення та техніки, інтерфейс яких не перекладено українською мовою.

Про це йдеться в їх законопроекті про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо забезпечення права споживачів на користування інтерфейсами українською мовою №3589, зареєстрованому 8 листопада в парламенті.

Проектом закону запропоновано забезпечити українців правом на придбання і використання побутових електронних приладів, техніки та інших технічних пристроїв з інтерфейсами (екранами) відображення інформації державною мовою.

Крім того, депутати пропонують забезпечити використання в державних установах електронної техніки, пристроїв, приладів, які мають дисплеї чи монітори для відображення текстової інформації, тільки з державною мовою.

Депутати зі "Свободи" вважають, що це полегшить експлуатацію техніки.

Крім того, на їх думку, реалізація закону дозволить "уникнути проблем, пов'язаних з експлуатацією пристроїв з екранами відображення інформації, не забезпечених державною мовою, що ускладнює роботу з ними через елементарне нерозуміння іноземних мов".

Як повідомлялось, в Партії регіонів запропонували законопроект про декларування тіньових доходів юридичних і фізичних осіб - так звану "податкову амністію".Коментарі

Додати коментар


юрко

russ.....вчися......

ЮРКО

В УСІХ країнах ВСІ написи державними мовами !!! Тільки у нас....бардак. Українець немає можливості бачити написи рідною мовою. ДЕРЖАВНОЮ МОВОЮ !!!

russs

Ето как понять?"...депутати пропонують забезпечити використання в державних установах електронної техніки, пристроїв, приладів, які мають дисплеї чи монітори для відображення текстової інформації,ТІЛЬКИ з державною мовою." Я например лучше всего разговариваю на русском...и это реально глупость ущемлять чужие нравы, так как в украине есть такие люди которые даже одного украинского слова незнают... Я думаю это приведет к еще большим проблемам... И каждый гаджет, аксесуар можно в настройках перевести!

Александр

Я прошу всех здравомыслящих! Не давайте больше ни одного комментария на эту гнилую тему, она отпадёт сама...

НерыгыАнал

Так і тільки так має бути в Україні, де живуть українці, а там де живуть росіяни, нехай буде по кацапськи!

123

, , , .

ВГП

Нехай, для початку вивчать українсько мову!!!

Киевская Русь

А избиратели Галицкой Руси требуют чтобы бандеровцы со Свободы говорили на русском языке.

Гость

Помоему кто то окончательно сошел сума

ГОЛОВНЕ на 16 липня 2020, 21:16

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.