Робоча група провалила підготовку проекту про "звільнення Тимошенко"

Учасники робочої групи з підготовки законопроекту щодо лікування ув'язнених за кордоном, який дав би можливість виїзду екс-прем'єра Юлії Тимошенко за кордон, не ухвалили жодного рішення і розійшлися.

Про це повідомляє УНІАН.

Як зазначається, опозиція запропонувала свій варіант законопроекту щодо лікування ув'язнених за кордоном, але представники фракції Партії регіонів розкритикували його.

У відповідь представники опозиції запропонували фракції Партії регіонів подати на розгляд групи свій законопроект, але депутат від ПР Володимир Олійник заявив, що ПР не відійде від позиції, що не пропонуватиме законопроект, який дозволить ув'язненим лікуватися за кордоном.

В результаті між учасниками робочої групи розпочалась словесна перепалка, зокрема, між народним депутатом від ПР Інною Богословською та народним депутатом від "Батьківщини" Андрієм Кожем'якіним.

Наприкінці засідання представники опозиції встали і заявили, що зареєструють свій законопроект, який запропонували сьогодні робочій групі, і виносять його завтра на розгляд парламенту.

"Учасники групи не домовились про проведення наступного засідання", - йдеться в повідомленні.

В той же час, як повідомляє "Інтерфакс-Україна", представник ПР Віталій Журавський заявив, що опозиція порушила раніше досягнуті домовленості.

За його словами, "вчора шляхом консенсусу було проголосовано за те, щоб внести до Кримінального кодексу норму щодо відстрочки (перерви) покарання у вигляді позбавлення або обмеження волі для проходження лікування за кордоном".

"Зате сьогодні вони (представники опозиції) замість відстрочки покарання запропонували умовно-дострокове звільнення, що прямо суперечить ст. 84 КК України", - заявив Журавський.

За його словам, опозиція такого раніше погодилась, щоб з тексту узгодженого законопроекту виключити пропозицію про те, що засуджений, який знаходився на лікуванні не менше 365 днів і не досяг повного одужання, міг продовжити лікування за кордоном.

"Сьогодні вони знову включили це в текст свого законопроекту всупереч домовленостям", - зазначив він.

Журавський додав, що таким чином робоча група зі створення законопроекту для лікування засуджених за кордоном не представить єдиний узгоджений документ у сесійну залу для голосування.

Разом з тим, він наголосив, що за пропонований опозицією варіант фракція Партії регіонів у сесійній залі не проголосує.

Як відомо, завтра, 13 листопада, відбудеться позачергова сесія, на якій депутати повинні вирішити "питання Тимошенко".

Звільнення Тимошенко - це принципова вимога європейської стони для позитивного рішення щодо підписання з Україною Угоди про асоціацію, яке має відбутись на саміті у Вільнюсі 28-29 листопада.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 серпня 2020, 4:22

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.