"Чорноморнафтогаз" наростив збитки на 56%

"Чорноморнафтогаз" у січні-вересні цього року збільшив чистий збиток в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 56% - до 1,292 мільярда гривень (з 0,826 мільярда гривень).

Про це йдеться у звіті компанії в системі розкриття інформації Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, повідомляє УНІАН.

Згідно з повідомленням, дохід компанії від реалізації продукції за 9 місяців поточного року скоротився до 836,062 мільйона гривень з 854,71 мільйона гривень за аналогічний період 2012 року.

Валовий прибуток "Чорноморнафтогазу" за 9 місяців поточного року знизився в порівнянні з аналогічним періодом минулого року до 129,888 мільйона гривень з 239,841 мільйона гривень.

Як зазначається, "Чорноморнафтогаз" пояснює збитки отриманням значних обсягів безвідсоткових кредитів від своєї материнської компанії "Нафтогаз України".

Як відомо, "Чорноморнафтогаз" завершив 2012 рік з чистим збитком у розмірі 1,337 мільярда гривень.

Також відомо, що в жовтні цього року компанія досягла історичного максимуму добового видобутку газу на родовищах Чорного та Азовського морів - 4,97 мільйона кубометрів.

Загалом, за 9 місяців поточного року компанія збільшила видобуток газу в порівнянні з аналогічним періодом минулого року на 37,6% - до 1,16 мільярда кубометрів.

У 2012 році "Чорноморнафтогаз" видобув на шельфі Чорного та Азовського морів 1,174 мільярда кубометрів газу, що на 11,2% більше, ніж у 2011 році.

Як відомо, держпідприємство "Чорноморнафтогаз" (Сімферополь, Крим) входить до складу НАК "Нафтогаз України" і спеціалізується на розвідці і видобутку нафти і газу в акваторії Чорного і Азовського морів. Підприємство експлуатує скандальні "вишки Бойка".

Раніше повідомлялось, що "Чорноморнафтогаз" неодноразово переплатив на тендерах.

Крім того, повідомлялось, що МВС почало досудове розслідування справи про закупівлю "Чорноморнафтогазом" палива за завищеними цінами на суму 54,58 мільйона гривень.

Також повідомлялось, що нещодавно "Чорноморнафтогаз" віддав 112 мільйонів фірмі, близькій до міністра енергетики Едуарда Ставицького.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, :20

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.