Банкрутує вже друга компанія людини, яка хотіла стати найбагатшою в світі

OSX - це вже друга компанія, контрольована колишнім бразильським мільярдером Ейке Батістою, яка подала заяву про банкрутство.

Про це повідомляють "Вєсті".

Як зазначається, борг суднобудівної компанії OSX, за різними оцінками, становить 2,3 мільярда доларів.

"Суднобудівна фірма OSX Brasil подала заяву до суду Ріо-де-Жанейро менш ніж через два тижні після того, як нафтова компанії OGX також оголосила про своє банкрутство", - йдеться в повідомленні.

Минулого місяця переговори нафтової компанії Батісти OGX з тримачами облігацій на загальну суму 3,6 мільярда доларів про реструктуризацію зазнали фіаско.

Із цієї суми близько 1 мільярда доларів відносилося до облігацій з терміном погашення у 2022 році, а ще 0,5 мільярда доларів - папери, які потрібно було погашати в 2018 році.

Як відомо, Батіста є одним з найвідоміших бразильських бізнесменів. Група підприємств, якими він володіє під загальною назвою EBX, працює в галузі енергетики, гірничодобувної промисловості, логістики тощо.

Раніше повідомлялось, що колись сьомий за розмірами багатства в світі бразилець Батіста за цей рік втратив 99% своїх статків.

Ще на початку 2012 року Батіста був найбагатішою людиною в Бразилії, а його статки оцінювалися в 34,5 мільярда доларів. Але до липня 2013 року вони становили вже 200 мільйонів доларів.

Ще рік тому Батіста обіцяв стати найбагатшою людиною на планеті до 2015 року.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, :29

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.