"Аваль" виставили на продаж

Raiffeisen Bank International веде переговори про продаж свого українського підрозділу. Про це заявив виконавчий директор Raiffeisen Bank International (RBI) Карл Севельда, передає Reuters.

За словами виконавчого директора RBI, продаж українського підрозділу розглядається в рамках пакету дій, які повинні допомогти банківській групі залучити близько 2 млрд євро ($ 2,7 млрд.), для повернення державної допомоги та приведення банку до нових вимог до капіталу.

"Ми постійно відстежуємо умови, в яких ми працюємо, і ми дійсно ведемо переговори – але рішення ми будемо приймати, коли прийде час", – підкреслив Карл Севельда.

У той же час, за словами Севельди, RBI не потребує термінового збільшенні капіталу для підвищення свого балансу, хоча такий варіант розглядається, а також підкреслив, що банк не планує значного скорочення виплат дивідендів.

Зазначимо, раніше в українських ЗМІ вже з'являлася інформація про наміри материнської структури продати український банк, проте тоді в Raiffeisen Bank International AG (RBI), якій належить 96,4 % акцій банку "Аваль", такі плани спростовували.

Нагадаємо, австрійський Raiffeisen Bank International придбав "Аваль" в 2005 році. Власний капітал українського банку, згідно з міжнародними стандартами фінансової звітності, на кінець 2012 року склав 8 млрд грн.

Активи банку на 1 липня 2013 склали 45 млрд грн, а регіональна мережа налічувала більше 80 відділень і філій. Перше півріччя 2013 банКоментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 26 лютого 2021, 12:43

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.