Уряд пропонує збільшити видатки на позашкільну освіту

Кабінет Міністрів ініціює внесення змін до Бюджетного кодексу України, які стосуються надання позашкільної освіти, схваливши відповідний законопроект 13 листопада 2013 року. Цей документ розроблено на виконання доручення Президента України врахувати при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів видатки на позашкільну освіту. Про це УНН повідомили у прес-службі КМУ.

На сьогодні відповідно до статей 80 і 90 Бюджетного кодексу видатки на заходи районного та республіканського Автономної Республіки Крим і обласного значення з позашкільної роботи з дітьми віднесено до видатків, що здійснюються з місцевих бюджетів та враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

Джерелом фінансування видатків на позашкільну освіту, що не враховуються при визначенні обсягів міжбюджетних трансфертів, до яких віднесено видатки на позашкільні заклади освіти міст обласного та республіканського значення, є дохідні джерела місцевих бюджетів, визначені статтею 69 Бюджетного кодексу. Ця частина видатків місцевих бюджетів на освіту фінансово забезпечена коштами місцевих бюджетів, але обсяги цих доходів і видатків державою не регулюються.

Внесення змін до Бюджетного кодексу з 1 січня 2015 року забезпечить віднесення видатків на надання позашкільної освіти до видатків, що здійснюються з бюджетів міст республіканського і обласного значення та враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

Реалізація законопроекту, яка потребуватиме орієнтовно 0,7 млрд гривень, створить умови для охоплення більшої частки дітей різними формами позашкільної освіти.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:21

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.