Міндоходов підготувало зміни до Податкового кодексу задля врегулювання оподаткування автотранспорту акцизним податком

Міністерство доходів і зборів України підготувало проект Закону України "Про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування акцизним податком легкових автомобілів)", повідомляє УНН з посиланням на повідомлення Міндоходів.

Згідно з оприлюдненим на сайті Міністерства проекту закону про внесення змін до Податкового кодексу, з 1 січня 2015 року пропонується обкладати акцизним податком, в тому числі, автомобілі, за які при ввезенні в Україну не було сплачено акцизний податок та які подаються для реєстрації чи перереєстрації в МВС Україна у зв'язку зі зміною моделі.

Необхідність внесення змін до оподаткування акцизом автомобілів, що класифікуються за кодом УКТЗЕД 8703, визначена результатами проведених контрольно-перевірочних заходів, згідно з якими переобладнані автомобілі подаються на реєстрацію до органів МВС без сплати акцизного податку.

"За результатами звірки інформаційних баз даних в 2011 році імпортовано 98,981 тис. автомобілів , що були оформлені за кодами товарної позиції 8704, при цьому 31,613 тис. з них ( 32% загального обсягу) після проведення відповідного переобладнання зареєстровані в органах ДАІ як підакцизні товари за кодом 8703 ", - пояснюється в документі.

За підрахунками Міндоходів, сума додаткових надходжень до держбюджету у разі введення акцизного податку на такі автомобілі може скласти за рік орієнтовно 300 млн грн на рік.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 17:40

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.