ФРУ за прийняття законопроекту про встановлення обов'язкової частки вітчизняної продукції у держзакупівлях

Федерація роботодавців виступає за прийняття законопроекту про встановлення обов'язкової частки вітчизняної продукції у державних закупівлях.

Про це сказав журналістам голова ФРУ Дмитро Фірташ."Ми розробляємо законопроект і в грудні будемо обговорювати це питання з урядом", - повідомив він. Фірташ додав, що залежно від результатів переговорів, даний законопроект може бути поданий як урядом, так і депутатами."

Росія взяла з першого січня 2014 року - 15%, у Америки і Японії - це 70 %. Ми пропонуємо ввести 20 %, це дасть серйозний стимул для вітчизняного виробника", - повідомив він.

Фірташ зазначив, що на даний момент українські підприємства є недостатньо конкурентоспроможними, оскільки не мають достатніми оборотними коштами.

За його словами, маючи гарантії держави, вітчизняні підприємства зможуть залучати фінансування на вигідніших умовах. Також голова ФПУ виступає за створення Національного агентства з технічним регламентам, що, за його словами, допоможе захистити внутрішній ринок країни від надмірного імпорту.

Як повідомляло агентство, Федерація роботодавців має намір розробити систему моніторингу діяльності держорганів, що мають право проводити перевірку роботи підприємств.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 червня 2020, 12:47

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.