Україна за десять місяців експортувала сільгосппродукції на $13,5 млрд

За десять місяців поточного року Україна експортувала сільгосппродукції на 13,5 мільярда доларів. Про це під час круглого столу "Аграрний сектор України на шляху європейської інтеграції" повідомив міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Повідомляє УНН з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

"Щороку експорт української аграрної продукції до ЄС зростає. І понад третину зовнішньоторговельного обігу України вже припадає на Євросоюз. Хочу зазначити, що у цьому році Україна стала лідером серед експортерів м’якої пшениці на європейський ринок. А підписання Угоди значно розширить доступ на нього українських товарів", - сказав міністр.

За словами М.Присяжнюка, українські сільгоспвиробники отримають можливість експорту на один із найбільших та платоспроможних ринків світу.Коментарі

Додати коментар


Витя Кожемякин

После установления зоны свободной торговли с европейцами объёмы поставок увеличатся, так как пропадут пошлины. Это даст нам ещё больше прибыли.

Sergiy

Експорт цього року набагато виріс. Це дає додаткові прибутки державі. Після асоціації з ЄС можна буде ще більше продавати.

ГОЛОВНЕ на 25 вересня 2020, 19:03

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.