Мінекономрозвитку планує впорядкувати кількість перевірок підприємців

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України пропонує впорядкувати кількість перевірок, що здійснюються Держспоживінспекцією України, залежно від ступеня ризику і критеріїв, за якими цей ризик оцінюється. Пор це УННповідомили у прес-службі Міністерства.

Наразі Мінекономрозвитку підготувало проект відповідної постанови Кабінету міністрів України. За словами заступника директора департаменту розвитку торгівлі Мінекономрозвитку Сергія Литвиненка, цей документ дозволить суттєво зменшити регуляторне навантаження на бізнес, спростить порядок організації та періодичність здійснення планових заходів державного нагляду, що сприятиме підвищенню ефективності співпраці Держспоживінспекції із суб’єктами господарювання.

"Прийняття постанови, розробленої Міністерством, забезпечить більш ефективну реалізацію прав споживачів, упереджатиме потрапляння небезпечних, неякісних, фальсифікованих або контрафактних товарів на споживчий ринок і при цьому не буде додатково навантажувати підприємців", - упевнений Сергій Литвиненко.Коментарі

Додати коментар


Hanzel

Це дозволить лібералізувати бізнес. Та й далеко не всі підприємства потребують постійних перевірок.

ГОЛОВНЕ на 23 жовтня 2020, 11:18

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.