Азаров наполягає на співпраці і з ЄС і з Росією

Україна під час свого головування в Співдружності Незалежних Держав (СНД) у 2014 році має намір зосередитися на розробленні механізмів, які повною мірою дадуть змогу реалізувати договір про зону вільної торгівлі з країнами співдружності, заявляє прем'єр-міністр України Микола Азаров.

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

"Я вважаю, що реалізація всіх положень договору про зону вільної торгівлі важлива, і ми працюватимемо й пропонуватимемо ті механізми, які повною мірою дадуть змогу реалізувати договір", - сказав прем'єр-міністр на спільній прес-конференції з прем'єрами Росії та Білорусі Дмитром Медведєвим та Михайлом М’ясниковичем у Санкт-Петербурзі в середу.

Він зазначив, що насамперед йдеться про підготовку угоди про вільний доступ до трубопровідного транспорту.

М.Азаров повідомив, що в рішенні за результатами засідання Ради глави урядів країн СНД у середу було записано положення щодо продовження реалізації та розроблення такої угоди.

Також український прем'єр вважає важливим укладення договору про поетапне скасування експортних мит та угоди про вільну торгівлю у сфері послуг.

Як відомо, президент РФ Володимр Путін, сказав, що українську незалежність треба поважати,і тільки при повазі взаємних інтересів і ось таких підходів можна вирішувати загальні питання, що становлять спільний інтерес.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 05 липня 2020, 9:48

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.