Азаров сподівається на проведення переговорів Україна-РФ-ЄС

Прем'єр-міністр України Микола Азаров сподівається, що проведення переговорів у тристоронньому форматі між Україною, Росією та ЄС нададуть можливість зняти протиріччя і продовжити просуватися певним стратегічним шляхом без катастрофічних втрат.

Передає "Інтерфакс-Україна"

"Проведення переговорів надасть можливість зняти протиріччя і продовжити рухатися певним стратегічним шляхом без катастрофічних втрат для економіки України", - сказав він, виступаючи у Верховній Раді в п'ятницю.

М.Азаров зазначив, що основною умовою російської сторони для проведення таких переговорів було їх проведення до підписання Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та Європейським союзом.

Прем'єр нагадав, що основним приводом для ускладнення торгово-економічних відносин з Росією і введення нею захисних заходів було можливе введення режиму вільної торгівлі між Україною і ринком ЄС.

"Наші партнери занепокоєні можливим безмитним ввезенням через територію України європейських товарів зі значними економічними втратами від цього. Саме тому було запропоновано проведення тристоронніх переговорів із врегулювання спірних питань", - розповів М.Азаров.Коментарі

Додати коментар


Ирина

Сидеть Азарову в камере Тимошенко

ГОЛОВНЕ на 17 січня 2021, 17:59

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.