Ні Росія, ні ЄС не рятуватимуть економіку України – експерти

А ні Росія, а ні ЄС не будуть рятувати економіку України.

Таку думку в ході круглого столу висловив економічний експерт Андрій Новак.

Передає УНН.


"Можна точно стверджувати, що а ні ЄС, а ні Росія, а ні МВФ рятувати українську економіку не хочуть – їм це не потрібно. Це потрібно тільки Україні. І врятувати українську економіку з тяжкого стану можемо тільки ми самі – українці", - зазначив А.Новак.


В той же час експерт зауважив, що така структура, як ЄС, зацікавлена в тому, щоб підтримати українську економіку.


"Інша справа, що така структура, як ЄС, зацікавлена в тому, щоб українську економіку підтримати, щоб вона абсолютно не завалилась, щоб абсолютно економічна та соціальна ситуація в країні з Центральної Європи не вийшла з під контролю", - додав він.

В свою чергу енергетичний експерт Юрій Корольчук відзначив, що ЄС не надав Україні гарантій, що вона отримає певну компенсацію тих потенційних втрат, які отримає країна від розриву економічних відносин з Росією.


"Тому в даному випадку не можна говорити, що ми втратили від того, що не плануємо підписувати асоціацію з ЄС. І другий момент. Розраховувати на Росію, на те, що вона може врятувати, також не варто сподіватись на це", - зауважив він.


Експерт також наголосив, що грошей Україні не дадуть а ні в Росії, а ні в ЄС.


“Грошей нам не дадуть ні в Росії, ні в ЄС і списати наші борги, як це було зроблено в інших країнах, не допоможе нам ні Росія, ні ЄС, а без цього ні про яких успіх неможна говорити”, - сказав він.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 21 жовтня 2020, 14:12

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.