Університет "регіонала" "закидали" бюджетними грошима

Національний університет податкової служби, ректором якого є депутат-"регіонал" Петро Мельник, отримує безпрецедентне держфінансування.

Лише в березні вуз замовив послуги на майже на 3 мільйони гривень, а у 2011 році університет у цілому отримав із казни чверть мільярда гривень, пише "Дело".

Так, один із березневих тендерів торкнувся закупівлі послуг реклами й піару на 2,53 мільйона гривень.

Йдеться про договір між Університетом податкової служби й "Комунікаційною групою "ЕСГ", згідно з яким, на провідних вітчизняних телеканалах мають з'явитися 60 відеороликів, які розповідають про університет як про найкращий вуз країни.

Також на "Першому національному" планується не менше шести передач у форматі "Гість студії" хронометражем до 10 хвилин, які передбачають бесіду в ефірі з керівництвом університету.

Крім того, у договорі передбачили 350 сюжетів до 30 секунд для мовлення на радіостанції "Київ", написання й розміщення не менше 10 публікацій у провідних газетах. Також заплановано розмістити в Київській області не менше 250 білбордів із рекламою вузу податкової служби на 580 сітілайтах.

На під'їздах у Києві вже розміщені білборди університету Мельника. Спочатку на них красувався сам депутат, який вітає жінок із 8 березня, інформує видання.

Після скандалу з депутатом від НУ-НС Іриною Геращенко, яку Мельник тягав по виборчій дільниці в Обухові, їх подекуди закидали фарбою, зазначає видання.

Найближчим часом вуз збирається оголосити тендер на закупівлю автобусів, тролейбусів і важкої спецтехніки, а також комп'ютери, флешки, меблі й спортивний інвентар.

У жовтні 2011 року університет витратив півмільйона бюджетних гривень на закупівлю флешок.

У 2010 році вуз потрапив у державну програму з підготовки України до "Євро-2012" - і вузу виділили у 2011 році близько 60 мільйонів гривень на ремонт гуртожитків і 187 мільйонів гривень на реконструкцію спорткомплексу й будівництво фізкультурно-реабілітаційного центру з басейном.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 04 серпня 2020, 10:49

Перспективы мировой экономики во второй половине 2019 — первой половине 2020 года

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.