Українські аграрії зібрали вже 60 мільйонів тонн врожаю зерна

Українські аграрії вже подолали позначку у 60 мільйонів тонн зібраного зерна. При цьому, найбільше намолотили на Полтавщині — понад 5 мільйонів тонн. Окрім того, по 4 мільйона тонн збіжжя отримали на Вінниччині та Харківщині.

Загалом же в Україні вже обмолочено 96% площ. І найближчим часом аграрії повністю завершать жнива, закінчивши збір кукурудзи.

Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк.

Передає УНН з посиланням на прес-службу Мінагрополітики.

"В Україні аграрії вже встановили нову найвищу позначку врожаю зернових. Так, наразі вже намолочено понад 60,4 мільйона тонн зерна. Звісно, це досягнення.Адже такі великі обсяги потребували напруженої роботи як в полі, так і в процесі відвантаження зерна. В інтенсивному режимі працювала в техніка полі. Пришвидшилися темпи вивільнення потужностей для зберігання нових партій зерна, його транспортування та перевалка в портах. Однак аграрії справилися з цим завданням", − зазначив Микола Присяжнюк.

За його словами, наразі залишилося лише дозбирати кукурудзу. Її вже намолотили 26,8 мільйона тонн. А загалом в Україні вже зібрано 97% площ під зерновими.

“Хочу відзначити рекордні показники, які продемонстрували регіони України. Так, найбільше зібрали на Полтавщині − понад 5,2 мільйона тонн зерна. А хлібороби Вінниччини та Харківщини подолали позначку в 4 мільйона тонн збіжжя.

При цьому найвищої врожайності досягли аграрії Черкаської, Київської, Вінницької, Полтавської та Хмельницької областей”, − наголосив Міністр.

Також Глава відомства додав, що загалом у поточному році врожайність зернових в Україні зросла на 21%.Коментарі

Додати коментар


ГОЛОВНЕ на 16 липня 2019, 19:27

Грабувати, охороняти чи торгувати?

Загрузка...

Тест-драйв

закрити
E-mail
Пароль
Також, ви можете авторизуватись через Facebook Facebook login

Якщо ви не зареєстровані, пройдіть цю просту процедуру.